KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332116
nr 1233 2116
Eva Hallström (1942-1997), monogramsignerad, Segelbåt. Olja på duk, 33x41
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:32:20
300 kr